Ubezpieczenia Inter-Risk

Ubezpieczenia Inter-Risk Poznań

Szukasz ubezpieczenia domu, który ochroni cię na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń? Szukasz opcji, która będzie nie tylko atrakcyjna cenowo, ale także będzie miała jasne i przejrzyste zasady? Ubezpieczenia Inter-Risk są dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Brak zawiłych umów i regulaminów sprawiają, że warunki są czytelne i proste.

Ubezpieczenia domu i mieszkańców

Ubezpieczenie domu i mieszkania są jednymi z najczęściej wybieranych. Co ciekawe, częściej decydujemy się na ubezpieczenie czterech kątów niż samych siebie czy członków naszej rodziny. Dlatego warto to połączyć w całość, wybierając ubezpieczenie domu Inter-risk. To opcja, która kompleksowo łączy ubezpieczenie domu przez nieprzewidzianymi zdarzeniami – jak pożar czy kradzież, a także w pakiecie jednocześnie chroni zdrowie i życie domowników, w których wliczają się nawet zwierzęta. Pakiety Bezpieczny Dom czy Max dom to tylko niektóre z opcji.

Agencja ubezpieczeniowa Poznań nie zapomina także o rolnikach i mam opcję specjalnie dla nich przygotowaną. Maszyny rolnicze nie należą do tanich i warto je dodatkowo zabezpieczyć. Pakiet dla rolników zawiera także ochronę zwierząt oraz budynków rolnych. Opcja z pewnością ciekawa i mało dostępna u innych agentów.

Agencja ubezpieczeniowa Inter-Risk Poznań
Ubezpieczenia Inter-Risk Poznań

Zadbaj o zdrowie

Coraz chętniej korzystamy z prywatnej opieki medycznej. Korzystamy z pakietów dostępnych poprzez zakłady pracy lub sami decydujemy się na inwestycję na takie rozwiązanie. Szybki dostęp do specjalistów oraz ogromna dostępność punków sprawiają, że jest to na pewno wygodna opcja. Ubezpieczenia na życie Inter-Risk to nie tylko ochrona zdrowia i życia na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń takich jak choroba, skomplikowana operacja. Dodatkowe środki na poczet leczenia oraz szybki dostęp do najlepszych specjalistów to tylko niektóre z opcji w tym pakiecie.

Poszczególne pakiety są skierowane do osób w różnym wieku. Warto skorzystać z opcji kompleksowego ubezpieczenia całej rodziny. Pakiety dla osób uczących się, standardowy czy rozszerzony dają duże możliwości wyboru.

Co z samochodem?

Mało kto wykupuje tylko obowiązkowy pakiet OC. Raczej podczas ubezpieczania samochodu wybieramy bardziej zaawansowane pakiety. W nich znajdują się takie warianty jak ubezpieczenie szyb, opon czy szybka pomoc na wypadek stłuczki. Dojazd lawety w ramach ubezpieczenia czy samochód zastępczy do dyspozycji, sprawiają, że ubezpieczenie samochodu Inter-Risk jest ciekawą opcją.

Jeśli nadal nie wiesz na co się zdecydować zapraszamy do odwiedzenia naszego biura lub kontaktu telefonicznego. Agencja ubezpieczeniowa Poznań to miejsce, gdzie na pierwszym miejscu stawiamy zawsze dobro klienta.

Porozmawiajmy!

Odwiedź biuro Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń i skorzystaj ze wsparcia naszych doradców. 

Jeśli chcesz, możesz skontaktować się z nami również telefonicznie i mailowo.

Zapraszamy do dialogu. Znajdziemy idealne ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej firmy!

Zapytaj o ubezpieczenie

11 + 5 =

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Share This