Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Oto najczęściej zadawane przez naszych klientów pytania wraz z odpowiedziami.

 Jak można się z wami skontaktować?

Zapraszamy do naszego biura na ul. Słowiańskiej 40 Ł w Poznaniu – na miejscu pracują fachowi doradcy ubezpieczeniowi gotowi odpowiedzieć na każde pytanie. Można skontaktować się z nami również telefonicznie i mailowo. Pracujemy od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy w godzinach od 8:00 do 18:00.

Kogo ubezpieczacie?

Poznańska Agencja Ubezpieczeń posiada ubezpieczenia na życie, NNW, OC, majątkowe, odpowiedzialności cywilnej, nieruchomości, ochrony prawnej, techniczne i podróży dla klientów indywidualnych i firmowych. Przedsiębiorcom oferujemy dodatkowo polisy specjalistyczne, takie jak ubezpieczenia finansowe i gwarancje przed utratą zysków.  

Czy ubezpieczacie dzieci?

W Poznańskiej Agencji Ubezpieczeniowej chronimy całe rodziny – również ich najmłodszych członków. Potomkowie naszych klientów są uposażeni w oferowanych przez nas polisach na życie, majątkowych, ochrony prawnej i medycznych. Proponujemy im też ubezpieczenia NNW, sportowe i podróżne dla dzieci. 

Jakie macie propozycje dla firm?

Chronimy naszych klientów kompleksowo, dlatego oferujemy wszystkie rodzaje ubezpieczeń, również dla przedsiębiorców. Proponujemy pakiety polis OC, nieruchomości i ochrony prawnej odpowiednie zarówno dla właścicieli firm jednoosobowych, jak i zarządców średnich i dużych przedsiębiorstw. Posiadamy także ubezpieczenie grupowe dla pracowników. 

Jak wyliczyć składkę OC?

Kalkulator ubezpieczeń OC dostępny na naszej stronie internetowej działa w oparciu o bardzo prosty i intuicyjny formularz. Wystarczy podać markę, model, rocznik, przebieg i dane właściciela samochodu, by poznać ceny ubezpieczeń OC pojazdów mechanicznych w Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń. 

Porozmawiajmy!

Odwiedź biuro Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń i skorzystaj ze wsparcia naszych doradców. 

Jeśli chcesz, możesz skontaktować się z nami również telefonicznie i mailowo.

Zapraszamy do dialogu. Znajdziemy idealne ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej firmy!

Zapytaj o ubezpieczenie

1 + 13 =

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Share This