Klienci indywidualni

Poznańska Agencja Ubezpieczeń to najlepsze polisy prywatne, fachowe doradztwo ubezpieczeniowe i profesjonalne prowadzenie spraw dla Ciebie!

Ubezpiecz się już teraz!

Na naszej stronie internetowej możesz ubezpieczyć się w mniej niż 5 min. Wystarczy, że wybierzesz rodzaj polisy, towarzystwo ubezpieczeniowe i preferowany wariant ochrony, a następnie podasz dane niezbędne do zawarcia umowy. To nigdy nie było takie proste!

Ubezpieczenie
na życie

Ubezpieczenie
samochodu

Ubezpieczenie
domu

Ubezpieczenie
NNW

Ubezpieczenie
podróżne

Ubezpieczenia
techniczne

Ubezpieczenia dla Ciebie

Poznańska Agencja Ubezpieczeń to broker z dużym doświadczeniem w pracy z klientami indywidualnymi – oferujemy szeroki wachlarz prywatnych polis ubezpieczeniowych. Korzystnie ubezpieczymy Ciebie, Twoich bliskich i majątek, a także podróż czy transport. Jesteśmy fachowymi doradcami, którzy w razie potrzeby prowadzą również sprawy odszkodowawcze. 

Kompleksowa oferta 

Mamy dla Ciebie wszystkie rodzaje ubezpieczeń prywatnych dostępnych na rynku.

W Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń ubezpieczysz nie tylko swoje życie, zdrowie, samochód, dom czy mieszkanie, ale również podróż czy mienie na czas transportu. Proponujemy Ci cały wachlarz polis OC, NNW, medycznych, sportowych, zawodowych, technicznych i majątkowych dla osób prywatnych. Zachęcamy też do korzystania z komfortowych ubezpieczeń ochrony prawnej oraz specjalistycznych polis dla przedstawicieli różnych zawodów.

W naszej ofercie znajdziesz:

Z

Polisy na zdrowie i życie

Z

Ubezpieczenia komunikacyjne

Z

Ochronę prawną

Z

Pakiety rodzinne

Z

Polisy turystyczne

Z

Ubezpieczenie domu i mieszkania

Z

Polisy majątkowe

Z

Ubezpieczenia techniczne

Z

NNW sportowe

Z

Polisy zawodowej odpowiedzialności cywilnej

Doradztwo ubezpieczeniowe 

Jesteśmy agencją z dużym doświadczeniem w pracy z klientami indywidualnymi. Już po krótkiej rozmowie jesteśmy w stanie sprecyzować ich potrzeby, oczekiwania i możliwości finansowe, w oparciu o które proponujemy najlepiej dopasowane rozwiązania w zakresie prywatnych ubezpieczeń.

Umów się na spotkanie z naszym doradcą i przekonaj się, że znajdzie optymalne polisy dla Ciebie i Twoich bliskich!

Prowadzenie spraw

Wieloletnia obecność na rynku ubezpieczeń uczyniła z nas profesjonalistów od polis dla klientów indywidualnych. Jesteśmy nie tylko brokerem, ale i firmą doradczą, pomagającą w zgłaszaniu szkód, negocjacjach z towarzystwami ubezpieczeniowymi i rozwiązywaniu sporów ubezpieczeniowych (również sądowych).

Zgłoś się do nas i dowiedz się, w jaki sposób możemy pomóc Ci w sytuacji, w jakiej się znalazłeś. 

Etapy współpracy

Poznańska Agencja Ubezpieczeń chroni klientów kompleksowo. Korzystając z naszej oferty, zyskujesz więcej niż polisę. Sprawdź korzyści na wszystkich etapach współpracy.

Czas na kontakt!
Chcesz błyskawicznie poznać szczegóły naszej oferty? Wyślij nam wiadomość mailową z informacją, jakiego ubezpieczenia poszukujesz. Możesz też porozmawiać z nami osobiście w naszym biurze w Poznaniu bądź zadzwonić pod jeden z numerów podanych na stronie.
Fachowe doradztwo
Szukasz profesjonalnego doradztwa ubezpieczeniowego? Skorzystaj ze wsparcia naszych agentów i wybierz optymalną polisę. Podczas bezpłatnej konsultacji otrzymasz cenne wskazówki ubezpieczeniowe i indywidualne oferty przygotowane z myślą o Tobie.
Cierpliwość i empatia

Chcesz dokonać przemyślanego wyboru ubezpieczenia? Przekonaj się, że nie wywieramy na Tobie presji. Zabierz oferty do domu, porównaj i skonsultuj z najbliższymi. Propozycje, które złożyliśmy klientom przechowujemy przez tydzień – dajemy Ci czas na podjęcie decyzji.

Zawarcie umowy
Wybrałeś optymalną ochronę i chcesz szybko zakupić polisę? Podaj nam dane niezbędne do zawarcia umowy przez telefon lub mailem. Możesz także przyjść z dokumentem tożsamości do naszego biura w Poznaniu, jak również podpisać umowę całkowicie online.
Dalsza obsługa

Czy wiesz, że nasza współpraca nie dobiegła końca? Korzystaj z ochrony ubezpieczeniowej i profesjonalnego doradztwa To tylko niektóre przywileje dla naszych stałych klientów – otrzymasz od nas też pomoc w negocjacjach związanych z likwidacją szkody oraz oferty i rabaty dla Twoich bliskich.

Porozmawiajmy!

Odwiedź biuro Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń i skorzystaj ze wsparcia naszych doradców. 

Jeśli chcesz, możesz skontaktować się z nami również telefonicznie i mailowo.

Zapraszamy do dialogu. Znajdziemy idealne ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej firmy!

Zapytaj o ubezpieczenie

12 + 1 =

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Share This