Ubezpieczenia dla firm

Poznańska Agencja Ubezpieczeń to korzystne polisy dla przedsiębiorców i ubezpieczenia dla firm oraz profesjonalny consulting ubezpieczeniowy, któremu możesz zaufać!

 

Ubezpiecz się już teraz!

Na naszej stronie internetowej możesz ubezpieczyć się w mniej niż 5 min. Wystarczy, że wybierzesz rodzaj polisy, towarzystwo ubezpieczeniowe i preferowany wariant ochrony, a następnie podasz dane niezbędne do zawarcia umowy. To nigdy nie było takie proste!

ubezpieczenie samochodu

ubezpieczenie floty samochodowej

majątku
firmy

OC OCP
FIRMY

Ubezpieczenie na życie grupowe i indywidualne

i wielem
innych

Ubezpieczenia dla firm

Poznańska Agencja Ubezpieczeń to partner biznesowy współpracujący z wieloma klientami firmowymi – posiadamy bogatą ofertę polis dla przedsiębiorców. Korzystnie ubezpieczymy Ciebie, Twoich pracowników i całą firmę, wraz z pojazdami i maszynami na jej wyposażeniu. Proponujemy też profesjonalny consulting i specjalistyczne ubezpieczenia finansowe. 

Pełna gama ubezpieczeń

Proponujemy praktycznie wszystkie rodzaje ubezpieczeń dla firm, z jakimi możesz spotkać się na rynku.

W Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń ubezpieczysz nie tylko nieruchomości, samochody, sprzęty i maszyny firmowe, ale i towary podczas transportu. Proponujemy Ci pakiety OC, ochrony prawnej, techniczne i majątkowe dla przedsiębiorstw oraz przedstawicieli specyficznych zawodów. Zapraszamy też do zawierania umów o grupowe ubezpieczenia NNW i medyczne dla pracowników.

 

Tylko w naszej agencji proponujemy:

Ubezpieczenia dla firm
Z

Ochronę nieruchomości, lokali i wyposażenia

Z

Ubezpieczenia pożyczek i kredytów

Z

Gwarancje przed utratą zysków

Z

Korzystne pakiety ubezpieczeń całej floty

Z

Polisy grupowe dla pracowników

Z

Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej

Z

Ochronę i reprezentację prawną dla firmy

Z

Praktyczne polisy techniczne

Polisy zawodowe i specjalistyczne

Z pewnością wiesz, że ochrona ubezpieczeniowa jest w niektórych branżach priorytetem. Jeśli wykonujesz odpowiedzialny zawód, wobec którego przedstawicieli wymaga się zawierania polis OC lub zajmujesz się ryzykownym z dowolnego punktu widzenia biznesem, zgłoś się do nas.

Oferujemy specjalistyczne ubezpieczenia OC zawodowe wzbogacone o ochronę prawną i majątkową. Przedsiębiorstwom produkcyjnym proponujemy zaawansowane ubezpieczenia techniczne, a firmom logistycznym polisy na wszystkie samochody firmowe z dodatkowymi ubezpieczeniami cargo.

Specjalizujemy się także w ubezpieczeniach wysokiego ryzyka. Zawieramy polisy chroniące przed utratą zysków z działalności i ubezpieczenia finansowe kredytów i pożyczek. Zapraszamy do owocnej współpracy – jesteśmy sprawdzonym i zaufanym partnerem biznesowym wielu firm z Poznania i okolic. 

Pakiety ubezpieczeń pojazdów firmowych 

Jako przedsiębiorca musisz objąć obowiązkowym ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej każdy pojazd mechaniczny znajdujący się na wyposażeniu firmy. Zawierając polisę na wszystkie samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i użytkowe oraz przyczepy jednocześnie, korzystasz podwójnie.

Po pierwsze – nie musisz martwić się o ubezpieczenie każdego pojazdu z osobna. Śpisz spokojnie wiedząc, że objąłeś obowiązkową ochroną wszystkie firmowe samochody. OC, NNW i inne polisy odnowią się automatycznie dla całej floty.

Po drugie – wybierając pakiet ubezpieczeń wszystkich pojazdów, płacisz mniej. Otrzymujesz atrakcyjny rabat, dzięki któremu polisa dla całej floty okazuje się bardziej opłacalna niż osobne ubezpieczenia na każdy zarejestrowany na firmę samochód.

W Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń możesz uzupełnić ubezpieczenie pojazdów firmowych specjalistyczną polisą cargo oraz ochroną dla firm logistycznych i transportowych. Przyjdź do naszego biura i zapytaj o ofertę ubezpieczeń firmowej floty pojazdów. 

ubezpieczenia dla floty transportowej

Zostań naszym partnerem!

Wspieramy przedsiębiorców z całej Polski. Możesz stać się naszym partnerem – pomożemy Ci w Twoim biznesie. Oto, co możemy dla Ciebie zrobić.

Analiza zagrożeń

Przeanalizujemy Twój biznes i związane z jego prowadzeniem zagrożenia. Podpowiemy, jakiego rodzaju ochrona byłaby korzystna dla Twojej firmy i dlaczego. Umów się na konsultację i ciesz się profesjonalnym doradztwem ubezpieczeniowym.

Projektowanie rozwiązań

Zorientujemy się w specyficznych potrzebach Twojego biznesu. Będziemy proponować Ci optymalne rozwiązania ubezpieczeniowe dla Twojej firmy. Zaufaj naszemu doświadczeniu i ciesz się korzystnymi, bogatymi polisami dla przedsiębiorców w atrakcyjnych cenach.

Bieżące wsparcie

Będziemy wspierać rozwój Twojej firmy. Jeśli na rynku pojawią się rozwiązania lepsze od tych, z których aktualnie korzystasz, zasugerujemy Ci zmiany. Oddaj bezpieczeństwo firmy w nasze ręce i spokojnie prowadź działalność gotową na wszystko!

Porozmawiajmy!

Odwiedź biuro Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń i skorzystaj ze wsparcia naszych doradców. 

Jeśli chcesz, możesz skontaktować się z nami również telefonicznie i mailowo.

Zapraszamy do dialogu. Znajdziemy idealne ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej firmy!

Zapytaj o ubezpieczenie

7 + 10 =

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Share This