Ubezpieczenia mienia podczas transportu (CARGO)

Ubezpieczenia CARGO Poznań

Poznańska Agencja Ubezpieczeń oferuje ubezpieczenia mienia podczas transportu, nazywane także CARGO. Umów się na spotkanie i sprawdź ofertę dla klientów indywidualnych i firm.

Ubezpieczenia mienia podczas transportu

Polisa ochrony mienia podczas transportu zabezpiecza przed stratami rzeczowymi i finansowymi powstałymi w wyniku różnych zdarzeń losowych związanych z transportem rzeczy. Ubezpieczenie mienia podczas transportu jest gwarancją likwidacji szkód po wypadkach komunikacyjnych, zniszczeniu rzeczy podczas przewozu czy zagubieniu przesyłki.

W biurze Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń oferujemy ubezpieczenia CARGO na rzecz klientów indywidualnych oraz specjalistyczne pakiety ochrony mienia podczas transportu dla firm kurierskich i logistycznych. Zapraszamy do umówienia się na spotkanie i poznania naszych propozycji.

Z

Odszkodowania z tytułu utraty mienia w transporcie

Z

Rekompensaty uszkodzeń i zniszczeń przedmiotów i towarow

Z

Polisy dla pojedynczych przewozów

Z

Pakiety dla firm

Przesyłki wartościowe

W Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń oferujemy ubezpieczenia przesyłek prywatnych dla klientów indywidualnych. Obejmujemy polisami ubezpieczeniowymi przesyłki krajowe i zagraniczne o różnych gabarytach, z zadeklarowaną zawartością i wartością oraz ostrożnego traktowania.
Ochronimy Twoje rzeczy przed zniszczeniem i zagubieniem podczas przeprowadzki czy transportu do mieszkającej na drugim końcu świata rodziny. Zabezpieczymy również wartościowe przedmioty wysyłane przez Ciebie osobom, którym sprzedałeś je przez Internet. Przyjdź do naszego biura i zapytaj o ofertę ubezpieczeń mienia podczas transportu!

Ubezpieczenia dla firm logistycznych

Polisy dedykowane firmom transportowym i  logistycznym zapobiegają przed ponoszeniem odpowiedzialności finansowej za uszkodzenia, zagubienia i utraty rzeczy i towarów klientów i kontrahentów. Przygotowywane przez profesjonalistów ubezpieczenia dla firm zajmujących się transportem uwzględniają najczęściej występujące ryzyka branżowe.

Zapoznaj się z wyselekcjonowaną ofertą ubezpieczeń transportowych dla firm logistycznych. W Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń mamy dla Ciebie specjalistyczne pakiety dopasowane do profilu Twojej działalności.  Proponujemy zarówno kompleksowe polisy dla całych firm i ich pracowników, jak i ubezpieczenia pojedynczych ciężarówek i kierowców. Przyjdź na spotkanie i sprawdź naszą ofertę!

Ubezpieczenia towaru CARGO

Każda firma dostarczająca towar z zakładu do hurtowni czy magazynu powinna ubezpieczyć go przed kradzieżą, zniszczeniem czy utratą w trakcie transportu. Najlepszym rozwiązaniem jest specjalistyczna polisa transportowa CARGO.

W Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń proponujemy ubezpieczenia CARGO produktów w trakcie transportu zabezpieczające przed uszkodzeniem, zagubieniem i utratą wartościowego towaru w wyniku wypadków losowych. Polisy chronią ubezpieczonych także w przypadku niektórych, wyszczególnionych w OWU niedopatrzeń pracowników czy firm transportowych. Bądź spokojny o swoje zyski i ubezpiecz transportowane towary przy pomocy polisy CARGO  w Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń!

Porozmawiajmy!

Odwiedź biuro Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń i skorzystaj ze wsparcia naszych doradców. 

Jeśli chcesz, możesz skontaktować się z nami również telefonicznie i mailowo.

Zapraszamy do dialogu. Znajdziemy idealne ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej firmy!

Zapytaj o ubezpieczenie

11 + 8 =

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Share This