Ubezpieczenie podróżne

Ubezpieczenie podróżne Poznań

Podróże bawią i kształcą, dlatego warto oddawać im się jak najczęściej to możliwe. Odkrywaj świat bezpiecznie mając ubezpieczenie podróżne od Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń.

Nie ulega wątpliwości, że podróże wiążą się z dodatkowymi wydatkami – na wakacjach i wycieczkach szczególnie łatwo o te nagłe i nieprzewidywalne, wynikające ze zdarzeń losowych. Konieczność pokrycia kosztów naprawy przypadkowo uszkodzonych w hotelu drzwi, zakupu zniszczonych przy transporcie bagażu rzeczy czy leczenia urazów nabytych podczas wakacji to tylko niektóre przykłady tego typu wydatków.

Jak się przed nimi chronić? Czasem wystarczy zabrać ze sobą odpowiedni zapas gotówki, innym razem i to nie wystarcza. Warto zatem przed wyjazdem pomyśleć o odpowiednim ubezpieczeniu.

W Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń oferujemy ubezpieczenia podróżne dla klientów indywidualnych i organizatorów wyjazdów grupowych od xx towarzystw. Proponowane przez nas polisy to:

Z

Ubezpieczenia kosztów leczenia w Polsce i za granicą

Z

Ochrona bagażu lotniczego, autobusowego i podręcznego

Z

Assistance samochodów osobowych, busów i autobusów wycieczkowych

Z

Ubezpieczenia NNW podczas podróży, uprawiania sportów i w chorobach przewlekłych

Z

Ubezpieczenia podróżne z klauzulą alkoholową

Z

Ubezpieczenia turystyczne dla grup zorganizowanych

Z

Ubezpieczenia dla dzieci i grup sportowych

Z

Polisy dla emigrantów wyjeżdżających do pracy za granicą

Kompleksowa ochrona

Podstawowe pakiety ubezpieczeń podróżnych charakteryzują się ograniczeniami, których turyści nie są do końca świadomi. Jako agenci ubezpieczeniowi z wieloletnim doświadczeniem podpowiadamy klientom, z jakich opcji dodatkowych powinni skorzystać, by otrzymać kompleksową ochronę ubezpieczeniową bez zaskakujących w  „gwiazdek”.

Ubezpieczenie podróżne Poznań

W ofercie Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń można znaleźć specjalistyczne polisy podróżne z dodatkowymi opcjami takimi jak:

– Moto Assistance, czyli ochrona samochodu i pasażerów w czasie i miejscu podróży;
– Sporty Wysokiego Ryzyka, czyli dodatkowe ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków podczas uprawiania sportów takich jak narciarstwo, windsurfing czy skoki ze spadochronami;
– Klauzula Alkoholowa, czyli zapis likwidujący wyłączenia z ubezpieczenia wypadków w stanie nietrzeźwości
i wiele, wiele innych.

Tylko u nas nabędziesz naprawdę kompleksowe ubezpieczenie podróżne, które pozwoli Ci na spokojne odkrywanie świata. Przyjdź i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Skorzystaj z rabatu

KOD

GT7R

Ubezpieczenie pracy za granicą

W Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń oferujemy polisy ubezpieczeniowe dla osób wyjeżdżających do pracy za granicę, które gwarantują wypłaty odszkodowań z tytułu uszczerbków na zdrowiu w wyniku wypadków poza granicami RP i w zakładach pracy na terenie UE. Niektóre proponowane przez nas polisy chronią również przed oszustwami pośredników pracy i pracodawców oraz różnego typu wyłudzeniami charakterystycznymi na rynku pracy dla Polaków za granicą. Wybierasz się do pracy za granicę? Przyjdź do Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń i dowiedz się, jak możesz zabezpieczyć swój wyjazd!

Ochrona w niebezpiecznym świecie

W naszym biurze posiadamy ubezpieczenia podróżne obejmujące zarówno podstawowe wypadki i zdarzenia podczas wakacji i wycieczek, jak i wyjątkowe sytuacje, takie jak wybuchy wojen czy ataki terrorystyczne. Nasi profesjonalni doradcy obiektywnie oceniają, czy klient potrzebuje tego rodzaju ochrony ubezpieczeniowej czy nie i proponują korzystne rozwiązania ubezpieczeniowe. Umów się na spotkanie i sprawdź, czy powinieneś zainwestować w polisę z ochroną przed konfliktami zbrojnymi oraz atakami terrorystycznymi.

Porozmawiajmy!

Odwiedź biuro Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń i skorzystaj ze wsparcia naszych doradców. 

Jeśli chcesz, możesz skontaktować się z nami również telefonicznie i mailowo.

Zapraszamy do dialogu. Znajdziemy idealne ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej firmy!

Zapytaj o ubezpieczenie

12 + 5 =

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Share This