Ubezpieczenia finansowe

Ubezpieczenia finansowe Poznań

W Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń oferujemy ubezpieczenia finansowe przygotowywane na indywidualne zamówienia klientów. Zapraszamy do skorzystania z wsparcia naszych fachowych doradców! 

Czym są ubezpieczenia finansowe?

Do ubezpieczeń finansowych zalicza się wszystkie polisy wysokiego ryzyka, takie jak ubezpieczenia kredytów i pożyczek czy gwarancje chroniące przed utratą zysków. Ubezpieczenia finansowe to specjalistyczne polisy przygotowywane przez spełniające określone wymogi ustawowe Towarzystwa Asekuracyjne. Działalność TA regulowana jest Ustawą z dnia 11 września 2015 r. o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej.

W Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń obsługujemy jednostki i firmy zainteresowane pozyskaniem ubezpieczeń o charakterze finansowym. Profesjonalni doradcy z naszego biura negocjują z analitykami ubezpieczycieli najlepsze warunki dla naszych klientów. Ubezpieczenie finansowe w Poznaniu? Tylko z Poznańską Agencją Ubezpieczeń!

Wyróżniają nas:

– wieloletnie doświadczenie we współpracy z przedsiębiorstwami

– profesjonalne doradztwo w zakresie gwarancji i ubezpieczeń finansowych

– dostęp do ofert najlepszych Towarzystw Asekuracyjnych na rynku

– atrakcyjne ceny i szerokie zakresy polis

Ubezpieczenia finansowe Poznań

Ciekawostka

Towarzystwa Asekuracyjne nie są w stanie przewidzieć wszystkich zdarzeń gospodarczych mogących wpływać negatywnie na kondycję ubezpieczonych, takich jak straty w wyniku współpracy z nierzetelnymi kontrahentami, niewypłacalność przedsiębiorstwa i tym podobne. Z tego względu, oferowane przez nie gwarancje ochrony zysków czy też ubezpieczenia finansowe kredytów, pożyczek i leasingów to jedne z najbardziej ryzykownych polis ubezpieczeniowych w branży.

Ubezpieczenie od utraty zysków

Ubezpieczenie od utraty zysków, znane także jako BI (business interruption) chroni przedsiębiorców przed skutkami przestojów firmy spowodowanych zdarzeniami losowymi. W przypadku ich wystąpienia, polisa BI pokrywa koszty stałe związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, a także umożliwia wypłacenie przewidywanego zysku operacyjnego, który firma osiągnęłaby bez przestoju.

W Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń oferujemy różnego rodzaju polisy BI w pakietach z ubezpieczeniami mienia dla firm. Zapraszamy do współpracy zarówno mikroprzedsiębiorców, jak i osoby zarządzające wielkimi zakładami produkcyjnymi. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta i korzystne warunki finansowe.

Ubezpieczenia kredytów i pożyczek

Klienci niektórych firm muszą korzystać z zewnętrznego finansowania w postaci kredytów, pożyczek czy leasingów. Dzięki ubezpieczeniu, przedsiębiorca może zabezpieczyć się przed stratami, jakie mógłby  ponieść w wyniku np. sprzedaży auta w leasingu, który przestał być spłacany przez klienta. 

W Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń proponujemy ubezpieczenia kredytów, pożyczek i leasingów dla przedsiębiorców, których klienci korzystają z różnego typu wsparcia finansowego przy zakupach. Oferujemy również dodatkowe polisy dla kredytów i pożyczek na rozwój czy rozbudowę działalności gospodarczej.

Porozmawiajmy!

Odwiedź biuro Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń i skorzystaj ze wsparcia naszych doradców. 

Jeśli chcesz, możesz skontaktować się z nami również telefonicznie i mailowo.

Zapraszamy do dialogu. Znajdziemy idealne ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej firmy!

Zapytaj o ubezpieczenie

11 + 4 =

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Share This