Ubezpieczenie domu

Ubezpieczenie domu Poznań

W Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń oferujemy ubezpieczenie domu przed kradzieżą, włamaniem, następstwami nieszczęśliwych wypadków, pożarów i klęsk żywiołowych. Ubezpiecz swój dom, działkę i mienie i śpij spokojnie bez obaw o przyszłość swoją i swojej rodziny.

Jak długo pracowałeś na swoje miejsce na ziemi?

Własne miejsce na ziemi to marzenie wielu – Tobie udało się je zrealizować! Codziennie wracasz do domu pełnego ulubionych przedmiotów i sentymentalnych pamiątek, w którym czekają na Ciebie Twoi najbliżsi. Zawdzięczasz to nikomu innemu, jak sobie i swojej ciężkiej pracy. Z pewnością na własny sześcian pracowałeś (lub jeszcze będziesz pracował) wiele lat. Pomyśl, jak byś się czuł gdyby ktoś zniszczył efekt Twojej pracy? Co zrobisz, gdy z przyczyn losowych stracisz swój dom lub posiadane przedmioty wartościowe?

Nie zastanawiaj się nad tym zbyt długo i czym prędzej udaj się do Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń. Zapytaj o ubezpieczenie domu, działki i mienia w naszym biurze. dom, działkę i mienie w naszym biurze. Znajdziesz u Nas:

Z

Oferty 26 towarzystw ubezpieczeniowych

Z

Elastyczne pakiety dopasowane do potrzeb

Z

Fachowe doradztwo ubezpieczeniowe

Z

Liczne zniżki, rabaty i promocje

Ubezpieczenie domu skrojone na miarę

W biurze Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń oferujemy polisy 26 renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych. Działamy w branży już od X lat, dzięki czemu dysponujemy niezbędną wiedzą i praktycznym doświadczeniem w ubezpieczaniu nieruchomości i mienia. Możemy zaproponować Ci korzystne, optymalnie dopasowane do Twoich potrzeb polisy w atrakcyjnych cenach. Nasi profesjonalni doradcy pomogą Ci wybrać ubezpieczenie domu skrojone na miarę.

 

Ubezpieczenie domu Poznań

 

W ofercie posiadamy podstawowe ubezpieczenia przed kradzieżami i włamaniami, jak i pakiety rozszerzone o ochronę po powodziach czy pożarach. Wiele towarzystw ubezpieczeniowych, z którymi współpracujemy, proponuje również polisy ubezpieczeniowe z dodatkowym wsparciem technicznym. Wykupując tego typu ubezpieczenie domu, otrzymujesz bezpłatną pomoc hydraulika, elektryka czy ślusarza, z której będziesz mógł skorzystać zawsze, kiedy zajdzie taka potrzeba.

Odwiedź nasze biuro i przekonaj się jak wiele mamy Ci do zaoferowania. Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Porozmawiajmy!

Odwiedź biuro Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń i skorzystaj ze wsparcia naszych doradców. 

Jeśli chcesz, możesz skontaktować się z nami również telefonicznie i mailowo.

Zapraszamy do dialogu. Znajdziemy idealne ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej firmy!

Zapytaj o ubezpieczenie

15 + 8 =

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Share This