Ubezpieczenia Inter Polska

Ubezpieczenie Inter Polska Poznań

Ciągle widzisz reklamy firm ubezpieczeniowych, ale nie wiesz na który wariant się zdecydować? Ciągle odbierasz telefony, ale nie do końca lubisz takie sprawy załatwiać drogą telefoniczną? Agencja Ubezpieczeniowa Poznań to miejsce, gdzie stawiamy na indywidualne podejście do Klienta i chcemy dobrać rozwiązania zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Jesteśmy dla Was.

Pełna ochrona domu i mieszkania

Jedną z ciekawszych propozycji wśród dostępnych jest ubezpieczenie domu Inter Polska. To naprawdę rozbudowana opcja, która poza zabezpieczeniem na skutek pożaru czy zalania, chroni także przed kradzieżą czy wandalizmem. Można także wybrać opcję ubezpieczenia domu w budowie, a każdy kto się na to zdecydował wie, ile czasu i nerwów to zajmuje. Dlatego warto odjąć sobie jedno zmartwienie i skorzystać z zabezpieczenia już na tym etapie. Ponadto można także objąć ubezpieczeniem inne budynki jak garaż czy pomieszczenia gospodarcze. W ramach jednej polisy można ubezpieczyć domek letniskowy, a nawet nagrobek, które niestety często podają ofiarami wandali, lub na skutek warunków pogodowych ulegają zniszczeniu.

Agencja ubezpieczeniowa Inter Polska Poznań
Ubezpieczenie Inter Polska Poznań

Kompleksowa ochrona

Oczywiście skoro dbamy o zabezpieczenie domu, warto także skorzystać z ubezpieczenia majątku. Obejmuje ono całe wyposażenie i jest dobrym zabezpieczeniem podczas kradzieży czy awarii, w których skutek ulegną zniszczeniu. Warto się zabezpieczyć i w razie przykrej konieczności skorzystać z zabezpieczenia finansowego.

Multiagencja ubezpieczeniowa Poznań to wiele możliwości w jednym miejscu. Jednak zawsze najlepszą opcją jest posiadanie polisy u jednego ubezpieczyciela. Poza wcześniej wspominanymi pakietami, ciekawą opcją jest ubezpieczenie podróżne Inter Polska. To zabezpieczenie dla lubiących aktywny wypoczynek, ale także dla tych, którzy podczas urlopu wybierają raczej błogie lenistwo. Pakiet ubezpieczenia obejmuje nie tylko dostęp do kompleksowej opieki medycznej, ale także zwrot kosztów za pobyt w szpitalu. Ubezpieczenie bagażu to już standard, warto o nim zawsze pamiętać, żeby uniknąć przykrych niespodzianek.

W natłoku licznych propozycji ciężko wybrać tą, która będzie dla nas najbardziej odpowiednia. Często płacimy za pakiety, które są dla nas nie przydatne, podczas gdy można by skorzystać z bardziej odpowiedniej opcji. Dlatego warto zasięgnąć rady i umówić się na bezpłatną konsultację. Lata doświadczenia oraz indywidualne podejście do klienta sprawiają, że agencja Ubezpieczeniowa Poznań to miejsce, gdzie na pierwszym miejscu stawiamy dobro Klienta.

Porozmawiajmy!

Odwiedź biuro Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń i skorzystaj ze wsparcia naszych doradców. 

Jeśli chcesz, możesz skontaktować się z nami również telefonicznie i mailowo.

Zapraszamy do dialogu. Znajdziemy idealne ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej firmy!

Zapytaj o ubezpieczenie

6 + 15 =

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Share This