Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie NNW Poznań

Ubezpieczenie na wypadek nieszczęśliwego wypadku to polisa, z której można pokryć koszty związane z leczeniem i rehabilitacją po wypadkach, urazach, operacjach i nagłych zachorowaniach. Zainwestuj w ubezpieczenie NNW w Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń i bądź przygotowany na to, co nieprzewidywalne! 

Ubezpieczenie NNW – dlaczego warto?

Ubezpieczenie NNW jest dobrowolne i nie trzeba z niego korzystać, jeśli nie czuje się takiej potrzeby. Życie pokazuje jednak, że zawsze warto być gotowym na to, czego nie da się przewidzieć – na przykład nieszczęśliwy wypadek czy nagłe zachorowanie.
Polisa NNW zabezpiecza osobę ubezpieczoną (a także jej bliskich) przed szeroko pojętymi skutkami wypadków i chorób o dynamicznym przebiegu. Z ubezpieczenia NNW można pokryć koszty pobytu w szpitalu, leczenia, rehabilitacji, opieki nad osobą chorą i dziećmi czy wizyt domowych, a także uzyskać odszkodowanie za tzw. stały uszczerbek na zdrowiu.

W Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń oferujemy polisy NNW od xx towarzystw. Bogata oferta pakietów indywidualnych i grupowych, propozycje dla klientów o różnych potrzebach i atrakcyjne ceny to zdecydowane atuty współpracy z nami.

Polisa NNW to gwarancja:

Z

zwrotu kosztów leczenia

Z

wypłaty odszkodowania za trwały uszczerbek na zdrowiu

Z

rekompensaty za okres czasowej niezdolności do pracy

Z

pokrycia kosztów nieprzewidywalnych wydatków

Ubezpieczenia grupowe

Przyjęło się, że do ubezpieczenia NNW można przystąpić na atrakcyjnych warunkach w miejscu zatrudnienia. W Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń posiadamy polisy grupowe dla firm i ich pracowników. Przygotowujemy indywidualnie dopasowane oferty ubezpieczeń grupowych dla przedsiębiorstw – umów się na spotkanie i sprawdź jakie NNW grupowe możemy Tobie zaproponować!

Polisy NNW – dla kogo?

Z doświadczeń, jakie zdobywamy obsługując klientów naszej agencji  wynika, że niektóre osoby potrzebują ubezpieczeń NNW bardziej niż inne. Polisę NNW rekomendujemy przede wszystkim osobom, które nie mogą dołączyć do ubezpieczenia grupowego w miejscu pracy lub nauki. Tego typu ubezpieczenie polecamy również klientom aktywnym fizycznie i uprawiającym różnego rodzaju sporty (szczególnie wysokiego ryzyka). Ubezpieczenie NNW uważamy też za doskonałe zabezpieczenie finansowe dla rodzin.

Ubezpieczenie NNW Poznań

NNW sportowe

Do Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń zapraszamy zawodowych sportowców, trenerów nauczycieli wychowania fizycznego, opiekunów obozów sportowych i rodziców dzieci uprawiających sporty wyczynowo. Oferujemy im zarówno rozszerzone polisy NNW sportowe, jak i  specjalistyczne ubezpieczenia dla osób uprawiających tzw. sporty wysokiego ryzyka. Nasi doradcy proponują najlepsze rozwiązania NNW dla aktywnych na rynku.

NNW dla dzieci

Poznańska Agencja Ubezpieczeń oferuje ubezpieczenia NNW dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Nasi przedstawiciele proponują polisy xx towarzystw, pomagając rodzicom w wyborze tej najbardziej odpowiedniej. Zapraszamy dyrektorów szkół i przedszkoli do kontaktu i zamówienia prezentacji ubezpieczeń NNW dla dzieci podczas zebrań z rodzicami!

Porozmawiajmy!

Odwiedź biuro Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń i skorzystaj ze wsparcia naszych doradców. 

Jeśli chcesz, możesz skontaktować się z nami również telefonicznie i mailowo.

Zapraszamy do dialogu. Znajdziemy idealne ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej firmy!

Zapytaj o ubezpieczenie

13 + 10 =

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Share This