Ubezpieczenia techniczne

Ubezpieczenia techniczne Poznań

Poznańska Agencja Ubezpieczeń posiada w ofercie rozmaite ubezpieczenia techniczne dla klientów indywidualnych i właścicieli firm. Ubezpieczamy zarówno sprzęty codziennego użytku, jak i ciężkie maszyny przemysłowe.

Na czym polega ubezpieczenie techniczne?

Ubezpieczenie techniczne dedykowane jest posiadaczom różnego typu sprzętów, urządzeń i maszyn i co do zasady, przypomina nieco polisę Auto Casco dla pojazdu mechanicznego. Polisa tego typu zapewnia ubezpieczonej osobie lub jednostce możliwość bezpłatnego serwisowania określonych w jej warunkach urządzeń i sprzętów, a także zwrotu kosztów ich napraw.

Ubezpieczenie techniczne to doskonały sposób na ochronę przedmiotów o dużej wartości znajdujących się na wyposażeniu domu czy firmy – na przykład komputerów, smartfonów czy drukarek oraz zakładów, w których wykorzystywane są różne maszyny i urządzenia.

W Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń posiadamy ubezpieczenia techniczne dla osób prywatnych i klientów firmowych. W ramach proponowanych przez nas polis otrzymasz:

Z

Pomoc specjalistów w nagłych wypadkach

Z

Zwrot kosztów napraw

Z

Bezpłatne porady techniczne

Z

Ubezpieczenie solo lub w pakiecie z dodatkowymi polisami dla Ciebie i Twojej firmy

Ubezpieczenie techniczne firmy

W Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń oferujemy polisy techniczne dla klientów indywidualnych i firm. Nie istotne, czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą o charakterze usługowym, czy średnie przedsiębiorstwo z produkcją – w naszej agencji znajdziesz ubezpieczenie techniczne odpowiadające na wszystkie Twoje potrzeby. Zapomnij o konieczności zatrudniania konserwatora czy technika i płacenia wzywanym fachowcom. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ubezpieczeń technicznych dla Twojej firmy!

Domowe ubezpieczenie techniczne

Ubezpieczenie techniczne to produkt, który bardzo często wchodzi w skład oferowanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe pakietów dla domu. Jest to polisa pozwalająca na korzystanie z nieodpłatnego wsparcia technicznego w nagłych wypadkach – w ramach ubezpieczenia otrzymuje się między innymi bezpłatną pomoc ślusarza, elektryka, hydraulika czy informatyka.

Ubezpieczenia techniczne Poznań

Skorzystaj z domowego ubezpieczenia technicznego oferowanego w ramach polisy dla domu lub wykup niezależny pakiet i nie martw się o wypadki losowe. Zatrzaśnięte drzwi, złamany klucz, zapchany zlew, zawirusowany komputer? We wszystkich wypadkach pomoże Ci ubezpieczenie wykupione w Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń! Możesz zdecydować się na ubezpieczenie techniczne połączone z polisą dla domu lub osobny produkt o większym zakresie ochrony – wybór należy do Ciebie!

Ubezpieczenie techniczne dla przemysłu

W naszej agencji posiadamy oferty specjalistycznych ubezpieczeń technicznych dla właścicieli zakładów przemysłowych. W ramach proponowanych pakietów ubezpieczeń przedsiębiorcy mogą korzystać z bezpłatnych przeglądów i serwisów używanych w ich zakładach sprzętów, jak również wsparcia profesjonalnych elektryków, automatyków i mechaników maszyn czy specjalistów BHP. Przyjdź do naszego biura, opowiedz nam o swojej firmie i otrzymaj ofertę najlepiej dopasowanego ubezpieczenia technicznego dla Twojego zakładu!

Porozmawiajmy!

Odwiedź biuro Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń i skorzystaj ze wsparcia naszych doradców. 

Jeśli chcesz, możesz skontaktować się z nami również telefonicznie i mailowo.

Zapraszamy do dialogu. Znajdziemy idealne ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej firmy!

Zapytaj o ubezpieczenie

2 + 5 =

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Share This