Ubezpieczenia PZU

Ubezpieczenia PZU Poznań

Choć jeszcze kilka lat temu raczej uważaliśmy ubezpieczenia na życie za zbędny wydatek, dziś są jedną z pierwszych wybieranych opcji po wejściu w dorosłe życie. Oczywiście, dużo mieniło się za sprawą większej dostępności tych opcji, a także samej świadomości i chęci zapewnienia sobie i najbliższych zabezpieczenia. Jakie ubezpieczenie wybrać?

Ubezpieczenie na życie – na co zwracać uwagę

Multiagencja ubezpieczeniowa Poznań to miejsce, gdzie nie tylko zapewniamy indywidualne podejście do klienta i fachowe doradztwo, ale także posiadamy wiele opcji i rozwiązań. Jednym z najczęściej wybieranych jest ubezpieczenie na życie PZU. Tej firmy nie trzeba nikomu lepiej przedstawiać, przez lata na polskim rynku wyrobiła sobie opinię solidnej i przychylnej klientowi. Bogate pakiety ubezpieczenia na życie oraz możliwości dopasowania rozszerzeń sprawiają, że każdy ma możliwość dobra opcję zgodnie z oczekiwaniami. Niewielka składka oraz możliwość ubezpieczenia także pozostałych domowników czynią to rozwiązanie jeszcze bardziej atrakcyjnym. Ubezpieczenia na życie to opcja dla każdego, komu zależy na zabezpieczenie siebie i najbliższych. Oczywiście nikt z nas nie nastawia się a pesymistyczne scenariusze, jednak na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń warto się zabezpieczyć.

Agencja ubezpieczeniowa PZU Poznań
Ubezpieczenie Allianz Poznań

Ubezpiecz 4 kółka

Polskie prawo narzuca Nam konieczność posiadania ubezpieczenia OC. Każdy właściciel pojazdu musi mieć aktualną polisę. Jednak mało kto pozostaje tylko przy opcji podstawowej. Większość posiadaczy pojazdów dokupuje także AC, które jest zabezpieczeniem na wypadek kasacji czy kradzieży. Poza tym mamy możliwość wybrania kolejnych opcji. Ubezpieczenie PZU samochodu to także pakiety assistance, których ubezpieczenie obejmuje opony, szyby, a także przewożony bagaż. Warto także pomyśleć o ubezpieczeniu pasażera. Dla miłośników podróży samochodem warto pomyśleć o opcji z szybkim dojazdem pomocy drogowej czy lawetą na terenie kraju i poza nim. Nikt z nas nie chce przecież przykrych niespodzianek w podróży.

Wczasy? Tylko bezpieczne

Podczas urlopu chcemy mniej lub bardziej aktywnie wypocząć. Jedni jadą błogo lenić się na plaży, inni wybierają aktywny wypoczynek i multum zwiedzania. Bez względu na to, czego fanami jesteśmy, warto na ten czas dodatków się zabezpieczyć. Ubezpieczenie PZU podróży to nie tylko dostęp do opieki medycznej na wypadek zachorowania czy hospitalizacji, ale także gwarancja, że w razie problemów ze zdrowiem nie będziemy mieli problemów z otrzymaniem szybko i fachowo pomocy.

Porozmawiajmy!

Odwiedź biuro Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń i skorzystaj ze wsparcia naszych doradców. 

Jeśli chcesz, możesz skontaktować się z nami również telefonicznie i mailowo.

Zapraszamy do dialogu. Znajdziemy idealne ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej firmy!

Zapytaj o ubezpieczenie

8 + 7 =

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Share This