Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej

Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej Poznań

Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (OC) właścicieli pojazdów mechanicznych, maszyn, i narzędzi, a także zawodowe i firmowe, rekompensują szkody dla życia, zdrowia i mienia osób i podmiotów trzecich, dzięki czemu nie trzeba ponosić kosztów ich likwidacji z własnej kieszeni. Sprawdź, jakie polisy OC oferujemy w Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń.

Ubezpieczenie pojazdu – OC, AC, NNW i Assistance

Obowiązek ubezpieczenia samochodu ciąży na każdym właścicielu pojazdu mechanicznego niezależnie od tego, czy jest jego kierowcą, czy oddaje je do użytku osobie trzeciej. Przerwanie ciągłości OC pojazdu może skutkować nałożeniem wysokiej kary przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. Od stycznia 2019 roku instytucja posiada możliwość błyskawicznej weryfikacji okresów, w jakich auto było objęte ochroną w nowoczesnym systemie CEPiK i wykrywa 80% przypadków przerwania ciągłości ubezpieczenia OC.
Wszystkich właścicieli pojazdów mechanicznych z Poznania i okolic zapraszamy do biura naszej agencji – posiadamy w ofercie ubezpieczenia OC, AC, NNW i Assistance od 26 zaufanych towarzystw. U nas kupisz polisę na miarę Twoich możliwości finansowych i potrzeb. Nasi doradcy podpowiedzą Ci, czy zainwestować jedynie w obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej czy też funkcjonalny pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych rozszerzony o dodatkowe produkty takie jak:

Z

Rozszerzone NNW - dodatkowa ochrona ubezpieczeniowa kierowcy i jego pasażerów

Z

Assistance - pomoc w wypadku awarii samochodu lub zdarzenia na drodze

Z

AC (AutoCasco) - likwidacja szkód pojazdu i mienia w wyniku awarii i zdarzeń z winy własnej

Ubezpieczenie OC zawodowe

Obowiązkowemu ubezpieczeniu OC podlegają osoby wykonujące określone zawody w konkretnych branżach – istnieje wiele rozporządzeń, które nakładają na nie konieczność zawarcia polisy odpowiedzialności cywilnej. Kontrolą zawodowych ubezpieczeń OC zajmuje się Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny, uprawniony do nakładania kar za brak lub przerwanie ciągłości takich ubezpieczeń.

W Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń oferujemy ubezpieczenie OC zawodowe dla rolników, lekarzy, inżynierów, architektów, księgowych, prawników, notariuszy i innych przedstawicieli zawodów, których wykonywanie wiąże się z koniecznością wykupu polisy odpowiedzialności cywilnej. Bądź profesjonalistą i ubezpiecz swój zawód z nami – nasi doradcy czekają na Ciebie w biurze oraz pod telefonem i mailem.

Ubezpieczenie OC rolników

Ubezpieczenie OC rolnika to jedno z trzech obowiązkowych ubezpieczeń, jakim musi podlegać każdy rolnik z definicji z ustawy. Kontrolą ciągłości ubezpieczeń rolnych zajmuje się Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. Instytucja ma prawo nałożyć karę na każdego rolnika, który nie dopełnia ustawowego obowiązku ubezpieczeniowego.

Poznańska Agencja Ubezpieczeń oferuje ubezpieczenia OC dla rolników z województwa wielkopolskiego i innych regionów Polski. W naszym biurze posiadamy polisy od 26 renomowanych towarzystw. Ubezpieczymy Ciebie, Twoje gospodarstwo, ciągniki, maszyny rolnicze, trzodę i uprawy. Proponujemy elastyczne pakiety zawierające podstawowe, obowiązkowe polisy oraz dodatkowe ubezpieczenia na życie, prywatną opiekę medyczną i wsparcie techniczne w nagłych wypadkach dla Ciebie i Twojej rodziny. Zapraszamy!

Polisy OC dla firm

Wieloletnie doświadczenie doradców Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń pozwala na oferowanie przedsiębiorcom najlepszych polis OC dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Oferujemy nie tylko ubezpieczenia OC dla firm, ale i pakiety ubezpieczeń rozszerzone o dodatkowe produkty ochrony zdrowia, życia i majątku. Zachęcam do umówienia się na spotkanie w naszym biurze.

Porozmawiajmy!

Odwiedź biuro Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń i skorzystaj ze wsparcia naszych doradców. 

Jeśli chcesz, możesz skontaktować się z nami również telefonicznie i mailowo.

Zapraszamy do dialogu. Znajdziemy idealne ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej firmy!

ul. Słowiańska 40 Ł
61-664 Poznań

61 821 60 55

508 115 493

512 991 515

nowak_ubezpieczenia@wp.pl

biuro@ubezpieczenia-poznan.com

Zapytaj o ubezpieczenie

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Share This