Ubezpieczenia ochrony prawnej

Ubezpieczenia ochrony prawnej Poznań

Oferujemy ubezpieczenia ochrony prawnej dla klientów indywidualnych i ich rodzin, przedstawicieli specyficznych grup zawodowych oraz firm. Zapytaj o ofertę polis ochrony prawnej w Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń!

Polisa ochrony prawnej

Ubezpieczenie ochrony prawnej zabezpiecza przed ponoszeniem rozmaitych kosztów prawnych i sądowych w życiu codziennym, pracy zawodowej czy firmie. Polisa ochrony prawnej pozwala na korzystanie z darmowych konsultacji prawnych oraz uzyskanie zwrotu kosztów sądowych i innych wydatków związanych z koniecznością uczestnictwa w postępowaniu sądowym. 

Na rynku ubezpieczeniowym możemy znaleźć polisy ochrony prawnej dedykowane zarówno osobom fizycznym i ich rodzinom, jak i przedstawicielom konkretnych zawodów czy przedsiębiorcom. 

W Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń dobieramy polisy ochrony prawnej do specyficznych potrzeb klientów. W ofercie posiadamy:

Ubezpieczenia ochrony prawnej Poznań
Z

Ubezpieczenia prawne dla klientów indywidualnych

Z

Polisy ochrony prawnej dla przedstawicieli określonych zawodów

Z

Ubezpieczenia ochrony prawnej dla firm

Ubezpieczenie ochrony prawnej dla Twojej rodziny

Prywatna polisa ochrony prawnej zapewnia dostęp do nieodpłatnych porad prawnych w sprawach osobistych, rodzinnych, administracyjnych i karnych. Rozwiązanie to jest popularne w Niemczech, gdzie z ubezpieczeń ochrony prawnej korzysta ponad 60% obywateli.

Ubezpieczenie ochrony prawnej pomoże Tobie i Twojej rodzinie w różnych sytuacjach życiowych wymagających konsultacji prawnika czy udania się do sądu. Chcesz zareklamować wadliwy produkt, wziąć rozwód czy zgłosić mobbing? Z polisy pokryjesz wszelkie koszty sądowe oraz obsługi prawnej. Ubezpieczyciel zrekompensuje Ci także wszystkie wydatki, które poniosłeś np. w związku z koniecznością dojazdu do placówki sądowej.
Korzystaj ze swoich praw i nie martw się kosztami – wybierz polisę ochrony prawnej dla siebie i swojej rodziny!

Ubezpieczenie zawodowe – ochrona prawna

W naszej agencji ubezpieczeniowej posiadamy ubezpieczenia ochrony prawnej dedykowane przedstawicielom branż i profesji wysokiego ryzyka. Oferowane przez nas polisy pozwalają na zwrot ewentualnych kosztów prawnych związanych z rozwiązywaniem sporów z klientami czy pacjentami. Proponujemy polisy ochrony prawnej dopasowane między innymi do potrzeb kierowców, lekarzy, prawników, księgowych oraz osób wykonujących inne zawody o dużej odpowiedzialności prawnej. Zachęcamy do wizyty w naszym biurze i sprawdzenia pakietów zawodowej ochrony prawnej dla Ciebie!

Ochrona prawna dla przedsiębiorców

W Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń oferujemy pakiety profesjonalnej ochrony prawnej dla przedsiębiorców. Sugerowane przez nas ubezpieczenia pozwalają na znaczną redukcję kosztów obsługi prawnej działalności, a także rezygnację z tworzenia etatu dla prawnika. Polisy polecane właścicielom firm, poza bezpłatnymi konsultacjami prawnymi oferują bowiem także np. projektowanie umów i kontraktów czy reprezentację prawną przed organami administracyjnymi i sądowymi. Przyjdź na spotkanie i dowiedz się, jakie ubezpieczenie ochrony prawnej będzie najlepsze dla Twojej firmy.

Porozmawiajmy!

Odwiedź biuro Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń i skorzystaj ze wsparcia naszych doradców. 

Jeśli chcesz, możesz skontaktować się z nami również telefonicznie i mailowo.

Zapraszamy do dialogu. Znajdziemy idealne ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej firmy!

Zapytaj o ubezpieczenie

10 + 15 =

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Share This