Ubezpieczenia Uniqa

Ubezpieczenia Uniqa Poznań

Szukasz ubezpieczenia na życie, które ma jasne warunki? Chcesz ubezpieczyć samochód, ale dziesiątki opcji sprawiają, że nie wiesz, jakie wybrać? Zgłoś się do nas, multiagencja Ubezpieczeniowa Poznań oferuje nie tylko wiele ciekawych rozwiązań, ale przede wszystkim pomoc w doborze najlepszego rozwiązania.

Ubezpiecz się na życie

Ubezpieczenie na życie to zdecydowanie najczęściej wybierana opcja. Ubezpieczenie a życie Uniqa to zabezpieczenia na wypadek choroby, wypadku, czy także śmierci. Niewielka składka roczna przy jednoczesnej dużej kwocie jaką można otrzymać na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń, sprawia, że ta propozycja jest bardzo atrakcyjna. Poza wypłatą odszkodowania na wypadek zgonu, można także liczyć na odszkodowanie na wypadek pobytu w szpitalu czy zwrot kosztów związanych z leczeniem czy rehabilitacją. Oczywiście nikt z Nas nie zakłada takiej konieczności, jednak zawsze warto się ubezpieczyć na taką konieczność, a koszty leczenia nie są niskie.

Co wybrać?

Różnych ofert jest naprawdę wiele, w ich natłoku bardzo często można zdecydować się a opcję, która nie do końca spełnia nasze oczekiwania. Umowy są dość skomplikowane i zawiłe a warto wiedzieć, na co się decydujemy, żeby uniknąć przykrych niespodzianek. Jeśli coś jest dla nas niezrozumiałe, to nie bójmy się pytać, przecież zależy nam na tym, żeby wybrać produkt najwyższej jakości.

Agencja ubezpieczeniowa Uniqa Poznań
Ubezpieczenia Uniqa Poznań

Ubezpieczenie domu i mieszkania

Jedną z opcji dostępnych w ramach ubezpieczenia Uniqa jest ubezpieczenie domu. Ten pakiet jest to gwarancja bezpieczeństwa na wypadek zalania nieruchomości, kradzieży czy włamania. Poza samym ubezpieczeniem nieruchomości można wybrać dodatkową opcję zabezpieczającą wartość wyposażenia. Aż cztery dostępne warianty ubezpieczenia domu Uniqe to całe pakiety rozbudowanych opcji. Pakiety home assistance umożliwiają rozbudowanie ich choćby o pomoc fachowców w razie awarii czy konieczności nagłej naprawy.

Bezpiecznie w podróży

Ubezpieczenie Uniqe podróży to także kilka opcji, gdzie mamy do wyboru różne warianty – od opcji mini, przez Maxi, aż do Mega. Najbogatsza wersja zawiera poza ubezpieczeniem zdrowia i życia także ubezpieczenie bagażu, dostęp do opieki medycznej. Urlop to czas, kiedy nie chcemy sobie zaprzątać głowy czarnymi scenariuszami, jednak warto ubezpieczyć się na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń. Zwłaszcza jeśli należymy do fanów aktywnego wypoczynku. Można także dodatkowo ubezpieczyć sprzęt sportowy na wypadek uszkodzenia lub kradzieży. Jeśli wolimy raczej błogie lenistwo podczas urlopu warto ubezpieczyć dodatkowo bagaż czy wybrać opcję Mini lub Maxi.

Porozmawiajmy!

Odwiedź biuro Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń i skorzystaj ze wsparcia naszych doradców. 

Jeśli chcesz, możesz skontaktować się z nami również telefonicznie i mailowo.

Zapraszamy do dialogu. Znajdziemy idealne ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej firmy!

Zapytaj o ubezpieczenie

9 + 1 =

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Share This