Ubezpieczenia MTU

Ubezpieczenia MTU Poznań

Choć bardzo często decydujemy się na oferty dużych i znanych firm ubezpieczeniowych, często nie zauważamy mniejszych, ale z o wiele korzystniejszymi rozwiązaniami. Przykładem są choćby ubezpieczenia MTU, które należą do grupy Ergo Hestia i mają ciekawe rozwiązania.

Zabezpiecz swoje cztery kąty

Jednym z najczęściej wybieranych jest ubezpieczenie domu. Bez względu na to, czy dopiero wprowadzamy się do wymarzonego mieszkania, czy jest naszym domem już od dłuższego czasu, warto się odpowiednio zabezpieczyć. Ubezpieczenie domu MTU to propozycja dla tych, którym zależy na kompleksowym zabezpieczeniu oraz jednocześnie nie zbyt wysokich opłatach. Podstawowa wersja ubezpieczenia dotyczy mieszkania oraz mienia, jest to ochrona przed nieszczęśliwymi zdarzeniami bez konieczności wskazywania wartości mienia. Ten pakiet można dodatkowo rozszerzyć o usunięcie szkód pozostałych po szkodzie (np. na skutek zalania) lub powołanie rzeczoznawcy.

A może opcja rozszerzona?

Jeśli jednak zależy Ci na szybkiej pomocy w razie awarii czy zalania, warto powiększyć ubezpieczenie domu MTU o dodatkowe pozycje. Jedną z nich jest pakiet Dom i Mieszkanie Assistance, w ramach którego otrzymamy natychmiastową pomoc za pośrednictwem Centrum Alarmowego. Jeśli więc zdarzyło Ci się już kiedyś, że podczas awarii pralki czy hydrauliki ciężko było znaleźć fachowca albo ceny były bardzo wysokie, warto taką opcję włączyć od razu do pakietu.

Agencja ubezpieczeniowa MTU Poznań
Ubezpieczenia MTU Poznań

Pierwsza polisa? Wybierz ubezpieczenie samochodu MTU

Pierwszy samochód to ważny moment w życiu każdego kierowcy. W końcu można samodzielnie poszukać się swoimi 4 kółkami. Jednak posiadanie samochodu, zwłaszcza jeśli jest to nasz pierwszy pojazd, to wiąże się to z dodatkowymi opłatami. Ubezpieczenie MTU samochodu to świetna opcja dla wszystkich, którzy chcą poza OC skorzystać także z AC, ale nie mają jeszcze pakietu zniżek. Dla tych właśnie kierowców decydowane jest Minicasco, które obejmuje ubezpieczenie samochodu w przypadku zderzenia, wandalizmu, pożaru czy kradzieży. Dodatkowo można także ubezpieczyć pasażerów. Kolejnym z rozszerzeń jest także ubezpieczenie szyb.

Wybierz pakiet dla siebie

Multiagnecja ubezpieczeniowa Poznań to miejsce, gdzie nie tylko pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie, ale także posiadamy szeroki wybór różnych. Warto przed skorzystaniem porównać opcje i wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie. Ubezpieczenia MTU to świetny wybór nie tylko dla młodych posiadaczy prawa jazdy. To świetna opcja dla każdego kierowcy. Warto zapytać o szczegóły i poznać tą propozycję.

Porozmawiajmy!

Odwiedź biuro Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń i skorzystaj ze wsparcia naszych doradców. 

Jeśli chcesz, możesz skontaktować się z nami również telefonicznie i mailowo.

Zapraszamy do dialogu. Znajdziemy idealne ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej firmy!

Zapytaj o ubezpieczenie

12 + 11 =

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Share This