Ubezpieczenia Compensa

Ubezpieczenia Compensa Poznań

Każdy z nas ceni sobie stabilną sytuację, czy to zawodową, rodzinną czy materialną. Jednak zdarzają się przypadki losowe, które nie są od zależne i które bardzo łatwo mogą zburzyć poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Warto więc zdecydować się na ubezpieczenia Compensa, które w razie takich sytuacji zapewnią nam i naszym bliskim środki w trudnej sytuacji.

Ubezpieczenia Compensa – wiele w jednym

Dobre ubezpieczenie to takie, które w swojej ofercie ma wiele opcji przy jednoczesnej niskiej składce. Dlatego zawsze warto poszukać takiego rozwiązania, aby ubezpieczyć siebie i bliskich kompleksowo. Ubezpieczenia dzielą się na takie, których warto zachować ciągłość – jak na życie, samochodu czy domu, oraz na te, z których warto korzystać doraźnie, jak ubezpieczenie Compensa podróżne.

Podejdź do tego pakietowo

Zawsze korzystniejszą opcją jest posiadanie jednego pakietu dla siebie i członków rodziny. Takie pakiety można dowolnie tworzyć, dzięki czemu można dobrać najbardziej odpowiednią dla siebie opcję. Ubezpieczenie Compensa domu i mieszkania to bardzo rozbudowany pakiet, który obejmuje ubezpieczenie majątkowe i osobiste. To nie tylko kompleksowa ochrona domu, ale także jego wyposażenia oraz ubezpieczenie zdrowia osób w nim przebywających. Dwa dostępne plany – Compensa Rodzina i Compensa Mój dom II to warianty, które pozwolą każdemu zabezpieczyć się na wypadek nieprzewidzianych wypadków.

Agencja ubezpieczeniowa Compensa Poznań
Ubezpieczenia Compensa Poznań

Co z samochodem?

Istnieje wiele wariantów, jeśli chodzi o zabezpieczenie pojazdu. Agencja ubezpieczeniowa Poznań poza wymaganym przepisami prawnymi ubezpieczenie samochodu OC ma w swojej ofercie wiele rozszerzeń tej opcji. Z AC korzysta większość kierowców, jednak warto rozszerzyć swoje ubezpieczenie Compensa o choćby ubezpieczenie szyb, opon, bagażu czy oklejania.

Wiele możliwości – jeden ubezpieczyciel

Multiagencja ubezpieczeniowa Compensa ma także w swojej ofercie bardzo ciekawą propozycję dla miłośników podróżowania. Przecież nikt z nas nie chce się martwić co robić w razie konieczności dłuższego i poważniejszego leczenia za granicą, czy zaprzątać sobie głowy zaginionym bagażem. Opcja Voyage jest skierowana dla wszystkich podróżnych, obejmuje zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń – zachorowania, pobytu w szpitalu, czy zagubienia bagażu. Dzięki pakietowi ubezpieczenia podróży w razie konieczności dostępne będą państwowe i prywatne placówki medyczne oraz liczne dodatkowe świadczenia. Bardzo często podróżni rezygnują z tej opcji, a biorąc pod uwagę niską kwotę ubezpieczenia warto z niej skorzystać, nie tylko jeśli wybieramy aktywny wypoczynek.

Porozmawiajmy!

Odwiedź biuro Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń i skorzystaj ze wsparcia naszych doradców. 

Jeśli chcesz, możesz skontaktować się z nami również telefonicznie i mailowo.

Zapraszamy do dialogu. Znajdziemy idealne ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej firmy!

Zapytaj o ubezpieczenie

4 + 1 =

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Share This