Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie na życie Poznań

Oferujemy ubezpieczenie na życie dla osób prywatnych. Odwiedź Poznańską Agencję Ubezpieczeń i zabezpiecz swoich bliskich na wypadek Twojej śmierci.

Ubezpiecz swoje życie!

Nigdy nie wiesz, co przyniesie Ci los. Możesz cieszyć się życiem aż do setki, ale i opuścić ten świat w kwiecie wieku. Nieszczęśliwy wypadek czy nagła, dynamicznie postępująca choroba – przyczyn przedwczesnych śmierci jest tyle, ilu ludzi na ziemi. Czy myślałeś kiedyś o tym, co zrobią Twoi bliscy, kiedy Ciebie zabraknie?

Jeśli już teraz zastanowisz się i podejmiesz odpowiednie kroki, możesz zapobiec ich tragedii. Ubezpiecz swoje życie i ochroń najbliższych  przed skutkami Twojej ewentualnej śmierci. Dzięki ubezpieczeniu na życie Twój małżonek, dzieci i wnuki, otrzymają niezbędne wsparcie finansowe, które pomoże im w kontynuacji życia czy edukacji bez kłopotów materialnych, które mogą pojawić się po utracie Ciebie i Twoich dochodów.

W Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń zaproponujemy Ci polisy na życie dopasowane do Twoich możliwości finansowych i oczekiwań. Naszą ofertę wyróżniają:

Z

Ubezpieczenia dla klientów w każdym wieku bez względu na stan zdrowia

Z

Elastyczne pakiety polis na życie i zdrowie z opieką medyczną

Z

Oferty 26 renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych

Z

Rabaty i promocje dla rodzin oraz stałych klientów agencji

Im wcześniej, tym lepiej… i taniej!

Pamiętaj, że im wcześniej pomyślisz o ubezpieczeniu swojego życia, tym lepiej dla Ciebie i Twojego portfela! Zawierając polisę ubezpieczeniową przed 30 rokiem życia możesz zapewnić sobie wysoką sumą ubezpieczenia przy jednoczesnych bardzo niskich opłatach miesięcznych. Przyjdź do naszego biura i pozwól sobie wyjaśnić ten mechanizm przy pomocy symulacji. Przekonaj się, że warto ubezpieczyć swoje życie już teraz!

Ubezpieczenia dla osób starszych

Jeśli do tej pory nie udało Ci się pomyśleć o polisie na życie – a jesteś już na emeryturze i być może nawet spodziewasz się wnuków, nic nie szkodzi! W Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń oferujemy również polisy dla osób starszych powyżej 60. roku. Współpracujemy z towarzystwami, które obejmą Cię ochroną ubezpieczeniową niezależnie od wieku i stanu zdrowia – sprawdź naszą ofertę!

Ubezpieczenie na życie Poznań

Czy Twoich bliskich stać na Twój pogrzeb?

Możesz wychodzić z założenia, że Twój małżonek, a także dzieci i wnuki, świetnie poradzą sobie po Twojej śmierci. Przecież pracują i utrzymują się sami, a poza tym otrzymają należny zasiłek pogrzebowy z ZUS…

Czy wiesz jednak, że jego kwota nie wystarcza nawet na zorganizowanie bardzo skromnego pogrzebu bez konsolacji? Czy wiesz, że najpierw należy pokryć wszystkie koszta, a potem dopiero udokumentować je i czekać na zwrot? Naprawdę chcesz zostawić swoich bliskich z problemami finansowymi, które pojawią się już na etapie konieczności zorganizowania Twojego pochówku?

Jeżeli nie, ubezpiecz swoje życie w Poznańskiej Agencji Ubezpieczeniowej – zaproponujemy Ci polisy, które nie tylko pokryją koszta Twojego pogrzebu, ale i zagwarantują wypłatę odszkodowań, które pomogą Twoim bliskim podnieść się po Twojej śmierci. Zapraszamy do kontaktu.

Porozmawiajmy!

Odwiedź biuro Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń i skorzystaj ze wsparcia naszych doradców. 

Jeśli chcesz, możesz skontaktować się z nami również telefonicznie i mailowo.

Zapraszamy do dialogu. Znajdziemy idealne ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej firmy!

Zapytaj o ubezpieczenie

7 + 9 =

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Share This