Ubezpieczenia Generali

Ubezpieczenia Generali Poznań

Kiedyś uważaliśmy to za zbędny wydatek, dziś ubezpieczenie na życie jest podstawą dla wielu osób. Dużo zmieniło się za sprawą ich większego wyboru czy też opcji skorzystania w zakładzie pracy. Bez względu na to czy decydujemy się na ubezpieczenie indywidualne czy grupowe warto dobrze sprawdzić, co tak naprawdę zawierają jego warunki.

Ubezpieczenie na życie, ale jakie?

Istnieje wiele opcji i pakietów ubezpieczenia na życie, jednym z nich jest ubezpieczenie Generali, jest to opcja o tyle ciekawa, że zawiera wiele dodatkowych rozszerzeń i możliwości indywidualnego dopasowania planu. Poza standardowym ubezpieczeniem od nieszczęśliwych zdarzeń, wypadków i śmierci można je także poszerzać o pakietu dla innych domowników czy te z rozszerzoną opcją medyczną. Ponadto zwrot kosztów za hospitalizacje oraz inne opcje sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Urlop – tylko bezpiecznie

Czas urlopu to okres, kiedy chcemy wypocząć i naładować baterie na kolejne miesiące codzienności. Dlatego warto zadbać nie tylko o wypoczynek w atrakcyjnym miejscu, ale także o dodatkowe ubezpieczenie na wakacje. Dzięki temu nie będziemy musieli zaprzątać sobie głowy, co się stanie, jeśli konieczna okaże się wizyta u lekarza czy nawet hospitalizacja. Niewielki koszt takiego rozwiązania jest z pewnością wart spokoju i poczucia bezpieczeństwa. Warto także ubezpieczyć bagaż na wypadek, gdyby zaginął na lotnisku czy w czasie transportu do hotelu.

Agencja ubezpieczeniowa Generali Poznań
Ubezpieczenia Generali Poznań

A co z samochodem?

Ubezpieczenie samochodu, tak zwane OC jest obowiązkowe dla wszystkich posiadaczy pojazdów. Jednak na ogół decydujemy się na wybór lepszych pakietów niż podstawowe. Ubezpieczenie …. samochodu to wiele rozszerzeń, od ubezpieczenia szyb, opon, aż do możliwość ubezpieczenia bagażu czy pasażerów.

Co więc wybrać?

Ponieważ opcji jest wiele, a każda z nich nieco różna warto skorzystać z fachowej pomocy. Multiagencja ubezpieczeniowa Poznań to miejsce, gdzie otrzymają Państwo nie tylko indywidualnie dobrane opcje, ale także kompleksowe podejście i obsługę. Ubezpieczenie samochodu Generali na życie, NNW czy inne to tylko niektóre z dostępnych opcji. O wiele korzystniej i wygodniej jest korzystać z oferty jednej agencji. Z pewnością każdy z Państwa znajdzie coś, co sprosta jego oczekiwaniom. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz do odwiedzenia naszego biura. Agencja Ubezpieczeniowa Poznań to miejsce, gdzie dobro klienta zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Warto umówić się na bezpłatną konsultację i sprawdzić jakie opcje możemy dla Państwa przygotować.

Porozmawiajmy!

Odwiedź biuro Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń i skorzystaj ze wsparcia naszych doradców. 

Jeśli chcesz, możesz skontaktować się z nami również telefonicznie i mailowo.

Zapraszamy do dialogu. Znajdziemy idealne ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej firmy!

Zapytaj o ubezpieczenie

10 + 13 =

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Share This