Ubezpieczenie Proama

Ubezpieczenie Proama Poznań

Mało kto z nas zdaje sobie sprawę, jak ważne jest dobre ubezpieczenie domu, czy ubezpieczenie majątku, zanim nie dojdzie do przykrych zdarzeń, w których skutek takie zabezpieczenie byłoby konieczne. Wybierając ubezpieczenie, często nawet nie zdajemy sobie sprawę, co obejmuje pakiet lub czego, co mogłoby się okazać przydatne, brakuje. Dlatego do tematu ubezpieczenia warto podejść z namysłem.

Sprawdź różne warianty

Zanim zdecydujesz się na ubezpieczenie domu czy ubezpieczenie finansowe warto sprawdzić dokładnie, co jest zawarte w danym pakiecie. Bardzo często wybieramy właśnie te podstawowe opcje, które tak naprawdę zabezpieczają nas tylko częściowo. Dlatego jeśli nie do końca wiemy co wybrać, a natłok terminów nas przytłacza, warto skorzystać z fachowej pomocy. Multiagnecja ubezpieczeniowa Poznań to miejsce, gdzie nie tylko pomożemy w doborze najlepszej opcji, ale także chętnie doradzimy i pomożemy w formalnościach.

Ograniczamy formalności do minimum

Ponieważ wiemy, że nikt nie lubi zbędnej papierologii, agencja ubezpieczeniowa Proama zadbała o to, żeby ograniczyć do minimum wszystkie formalności, ale jednocześnie, żeby wszystkie warunki były jasne i czytelne. Ubezpieczenie Proama to cały szereg możliwości, z której mogą skorzystać zarówno osoby indywidualne jak i przedsiębiorcy, którzy chcą zapewnić bezpieczeństwo w swoim przedsiębiorstwie.

Agencja ubezpieczeniowa Proama Poznań
Ubezpieczenie Proama Poznań

Indywidualne dobranie pakietu

Na podstawie rozmowy z Państwem zawsze staramy się wybrać najlepszą opcję taką, która spełni wszystkie Państwa oczekiwania. Bardzo często o większość usług, które są dodatkowe, przy różnego rodzaju ubezpieczeniach nawet Państwo nie wiedzą. Ubezpieczenie Proama samochodu to nie tylko wymagane OC, to także wiele dodatkowych opcji, wśród nich są między innymi – ubezpieczenie bagażu, ubezpieczenie szyb, opon, bogate pakiety assistance z dojazdem lawet w dowolne miejsce w Polsce i Europie.

Wiele możliwości w jednym miejscu

Ponieważ o wiele wygodniej jest posiadać kilka opcji u jednego ubezpieczyciela, ubezpieczenia Proama to także pakiety obejmujące podróże czy mienie w czasie transportu. Agencja ubezpieczeniowa Poznań oferuje także ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej czy NNW.

Bez względu na to czy szukamy podstawowego ubezpieczanie domu, czy samochodu warto sprawdzić różne opcje i pakiety. Być może okaże się, że wybrana przez nas opcja nie do końca ubezpieczenie ma być dla nas zabezpieczeniem w momencie nieszczęśliwych zdarzeń, warto więc wybrać najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na bezpłatną konsultację.

Porozmawiajmy!

Odwiedź biuro Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń i skorzystaj ze wsparcia naszych doradców. 

Jeśli chcesz, możesz skontaktować się z nami również telefonicznie i mailowo.

Zapraszamy do dialogu. Znajdziemy idealne ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej firmy!

Zapytaj o ubezpieczenie

10 + 3 =

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Share This