Ubezpieczenia Allianz

Ubezpieczenie Allianz Poznań

Wiele firm ubezpieczeniowych oferuje klientom niezliczone ilości pakietów i produktów, które mają zapewnić stabilność finansową na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Warto jednak przed ostatecznym zdecydowaniem się na którąś z opcji sprawdzić, które rozwiązanie będzie najbardziej korzystne.

Jakie AC wybrać?

OC jest ubezpieczeniem obowiązkowym i aktualną polisę musi posiadać każdy posiadacz pojazdu. Jednak w przypadku samochodu warto wybrać także opcję AC oraz inne pakiety assistance. Ubezpieczenie samochodu Allianz jest skierowane zarówno dla kierowców, którzy posiadają zniżki lub dopiero budują swoją historie. Autocasco jest zabezpieczeniem na wypadek kradzieży czy poważnemu uszkodzeniu, gdzie koszty naprawy przewyższają 70% wartości pojazdu. Poza AC, multiagencja ubezpieczeniowa Poznań to także bogate pakietu ochrony szyb, opon czy dodatkowe ubezpieczenie pasażerów.

Ubezpieczamy na życie

W agencji ubezpieczeniowej Poznań posiadamy wiele rozwiązań i pakietów ubezpieczenia na życie. Cztery dostępne plany ochrony życia i zdrowia z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym. Ubezpieczenie Allianz na życie w opcji Plan Pełnej Ochrony to kompleksowa ochrona dla wszystkich domowników. Ten pakiet gwarantuje zabezpieczenie na wypadek ciężkiej choroby, śmierci, hospitalizacji. Ten pakiet obejmuje także wypłatę w razie uszczerbku na zdrowiu oraz pokrycie kosztów leczenia poza granicami kraju.

Agencja ubezpieczeniowa Allianz Poznań

Best Doctors

Z kolei Ubezpieczenie Allianz Best Doctors to wysokiej jakości możliwość finansowania leczenia i hospitalizacji poza granicami kraju. Bardzo często za granicą możliwości leczenia są o wiele bardziej innowacyjne i coraz więcej osób decyduje się na takie leczenie. To ubezpieczenia na życie daje możliwość uzyskania kwoty, która będzie mogła pokryć takie koszty.

Ubezpieczenie mienia podczas transportu to opcja skierowana nie tylko do właścicieli firm zajmujących się przeprowadzkami czy transportem. Z tego ubezpieczenia może skorzystać każdy, kto planuje transport swojego mienia, bez względu na to czy będzie go robił we własnym zakresie, czy korzystał z usług jakiejś firmy.

Jedno miejsce – wiele opcji

Multiagnecja ubezpieczeniowa Poznań to miejsce, które stworzyliśmy z myślą o zapewnieniu Państwu maksymalnej ochrony życia i mienia. Naszą pracę traktujemy jak swojego rodzaju misję, chcemy poprzez odpowiedni dobór pakietów zapewnić państwu bezpieczeństwo w razie nieprzewidzianych zdarzeń. Zapraszamy do umówienia się na bezpłatną konsultację do naszego biura lub kontakt telefoniczny.

Ubezpieczenie Allianz Poznań

Porozmawiajmy!

Odwiedź biuro Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń i skorzystaj ze wsparcia naszych doradców. 

Jeśli chcesz, możesz skontaktować się z nami również telefonicznie i mailowo.

Zapraszamy do dialogu. Znajdziemy idealne ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej firmy!

Zapytaj o ubezpieczenie

6 + 12 =

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Share This