Ubezpieczenia Ergo Hestia

Ubezpieczenie Ergo Hestia Poznań

Jeśli szukasz dobrej i jasnej oferty ubezpieczeniowej i nie do końca wiesz, na co się zdecydować, odwiedź nasze biuro i sprawdź, jakie opcja przygotujemy specjalnie dla Ciebie. Multiagencja Ubezpieczeniowa Poznań to miejsce, gdzie na pierwszym miejscu jest dobro klienta i chcemy sprostać oczekiwaniom każdego z nich. Dlatego do każdej z osób podchodzimy indywidualnie i tak staramy się dobrać ofertę, żeby była odpowiedzią na wszystkie potrzeby.

Ubezpieczenia Ergo Hestia cieszą się dużą popularnością i od wielu lat są jednymi z najchętniej wybieranych. N tą popularność wpływa nie tylko atrakcyjna stawka składki, ale przede wszystkim ograniczenie formalności oraz bogate pakiety ubezpieczeniowe.

Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenia na życie Ergo Hestia to jeden z najczęściej wybieranych produktów z uwagi na wysoką jakość zawartych w nim usług. Jest to zabezpieczenia dla domowników na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Poza tym ubezpieczenie na życie obejmuje także domowników. Pokrycie kosztów leczenia, pobytu w szpitalu czy dostęp do zagranicznych placówek medycznych to tylko niektóre z korzyści.

Urlop? Tylko bezpieczny

Dla fanów błogiego lenistwa oraz miłośników aktywnego wypoczynku w swojej ofercie Ergo Hestia ma ubezpieczenie turystyczne. Jest ono skierowane do wszystkich urlopowiczów, bez względu na to czy wybierają się w podróż w egzotyczne kraje czy na mały wyjazd na terenie kraju. To ubezpieczenie obejmuje między innymi zwrot kosztów związanych z koniecznością leczenia, dostęp do prywatnych placówek medycznych. Jest to także zabezpieczenie w przypadku zaginionego bagażu na lotnisku.

Agencja ubezpieczeniowa Ergo Hestia Poznań
Ubezpieczenie Ergo Hestia Poznań

Warto także sprawdzić oferty pozostałych ubezpieczeń, jakie w swojej ofercie ma agencja ubezpieczeniowa Poznań. Są to między innymi ubezpieczenie finansowe, majątku, mienia podczas transportu, odpowiedzialności cywilnej oraz wiele innych.

Ergo Hestia – rozwiązanie najwyższej klasy

Mało kto lubi wiele umów i zbędnych formalności, dlatego wychodząc na wprost oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy miejsce, gdzie chcemy poznać Państwa potrzeby, oczekiwania i dobrać najlepszą opcję.

Multiagencja ubezpieczeniowa Poznań to przede wszystkim wiele opcji i fachowe doradztwo w jednym miejscu. Ubezpieczenia Ergo Hestia to produkty stworzone tak, aby sprostać wymaganiom każdej osoby. Możliwość rozszerzenia pakietów oraz ich modyfikacji o dodatkowe pakiety assistance sprawiają, że o tej propozycji trzeba usłyszeć.

Porozmawiajmy!

Odwiedź biuro Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń i skorzystaj ze wsparcia naszych doradców. 

Jeśli chcesz, możesz skontaktować się z nami również telefonicznie i mailowo.

Zapraszamy do dialogu. Znajdziemy idealne ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej firmy!

Zapytaj o ubezpieczenie

5 + 8 =

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Share This