Ubezpieczenia HDI

Ubezpieczenia HDI Poznań

Multiagencja ubezpieczeniowa Poznań posiada cały wachlarz rozwiązań ubezpieczeniowych. W swojej ofercie ma między innymi interesujące rozwiązania dla fanów aktywnego wypoczynku i podróżowania. Bardzo często wyjeżdżając na urlop z biura podróży lub organizując wypoczynek na własną rękę zapominamy o tym, aby dodatkowo się zabezpieczyć. A przecież nikt nie chce dodatkowego stresu w nieprzewidzianych sytuacjach – konieczności leczenia, hospitalizacji podczas urlpu. Jednak takie sytuacje się zdarzają i lepiej mieć w pogotowiu ubezpieczenie podróży HDI, które oferuje dostęp do wielu placówek medycznych.

Bogate pakiety ubezpieczenia samochodu

Ubezpieczenie samochodu jest obowiązkowe pod kątem prawnym. Jednak większość kierowców decyduje się na lepsze warianty niż tylko OC. Poza tym chętnie decydują się za zakup autocasco czy innych pakietów. Ubezpieczenia HDI to także możliwość dodatkowego ubezpieczenia szyb, opon oraz bogate pakiety asscistance. Obejmują one między innymi szybki dojazd pomocy drogowej, udostępnienie pojazdu zastępczego czy lawetę na terenie kraju i poza granicami.

Zabezpiecz siebie i rodzinę

Ubezpieczenie na życie, choć nie jest koniecznością, to jest bardzo chętnie wybierane. I bardzo słusznie, ponieważ na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń czy śmierci, bliscy otrzymują wypłatę odszkodowania. Ta kwota pozwala pokryć koszty leczenia i hospitalizacji, oraz zapewni stabilność finansową, jeśli nagle zabraknie jednego z członków rodziny. Nikt z nas oczywiście nie nastawia się na czarne scenariusze, jednak warto zabezpieczyć siebie i bliskich, a ubezpieczenie na życie HDI to dobry wybór.

Agencja ubezpieczeniowa HDI Poznań
Ubezpieczenia HDI Poznań

Równie ważne jest ubezpieczenie domu i majątku. W przypadku tego pierwszego jest to kompleksowa ochrona przez nieszczęśliwymi zdarzeniami takimi jak pożar, kradzież czy zalanie. W wielu pakietach ubezpieczenia domu są także opcje assistance, które obejmują pomoc fachowców. Z kolei ubezpieczenie HDI majątku to ochrona wszystkich dóbr na wypadek ich kradzieży czy uszkodzenia. Warto zobaczyć jakie opcje poza podstawowymi zawierają te ubezpieczenia, bardzo często o możliwości z ich skorzystania nawet nie wiemy.

Wiele opcji w jednym miejscu

Multiagencja ubezpieczeniowa Poznań to wiele możliwości w jednym miejscu. Często posiadamy różne polisy u różnych ubezpieczycieli, podczas gdy o wiele bardziej korzystną opcją jest posiadanie wszystkiego w jednym miejscu. Na miejscu na podstawie rozmowy nasi doradcy pomogą dobrać najlepszą opcję i odpowiedzą na wszystkie pytania. Na podstawie Państwa oczekiwać dopieramy najlepszą opcję.

Porozmawiajmy!

Odwiedź biuro Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń i skorzystaj ze wsparcia naszych doradców. 

Jeśli chcesz, możesz skontaktować się z nami również telefonicznie i mailowo.

Zapraszamy do dialogu. Znajdziemy idealne ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej firmy!

Zapytaj o ubezpieczenie

1 + 15 =

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Share This