Ubezpieczenia Link4

Ubezpieczenia Link4 Poznań

Ubezpieczenia kiedyś kojarzyły nam się głównie z przykrą koniecznością pokrywania różnych składek czy opłat związanych choćby z ubezpieczeniem pojazdu. Dziś, sporo zmieniło się w podejściu do tej kwestii, i raczej szukamy opcji i zabezpieczeń. Ubezpieczenie na życie Link4 to o wiele więcej niż zabezpieczenie siebie i rodziny na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń. To także poczucie bezpieczeństwa i brak obawy o przyszłość.

Ubezpiecz swój wymarzony dom

Dom to miejsce, gdzie odpoczywamy po ciężkim dniu i razem z domownikami wspólnie spędzamy czas, przeżywając przy tym piękne chwile Nie tylko jeśli dopiero odbierasz klucze do wymarzonych czterech kątów, ale także jeśli jesteś ich właścicielem od dłuższego czasu, to warto pomyśleć o dobrym i kompleksowym ubezpieczeniu.

Ubezpieczenie domu Link4 to pakiet kompleksowych rozwiązań, który ochroni nas przed wieloma nieprzewidzianymi zdarzeniami. Warto wybrać rozszerzony pakiet ochronny, który obejmuje między innymi ochronę przez pożarem, zalaniem czy kradzieżą. Ubezpieczenie Link4 to także możliwość ubezpieczenia domu czy mieszkania w czasie remontu. Bardzo często podczas budowy, a zwłaszcza wykończenia zdarzają się liczne usterki, warto się ubezpieczyć. Warto także wybrać opcję ubezpieczenia Link4 domu z pakietem assistance. W razie potrzeby, bez problemu będzie można wezwać hydraulika, elektryczka czy innego fachowca, który szybko upora się z bieżącym problemem.

Agencja ubezpieczeniowa Link4 Poznań
Ubezpieczenia Link4 Poznań

Ubezpieczenie samochodu – szybka pomoc na drodze

Na pewno nie raz słyszałeś albo sam doświadczyłeś tej przykrej przygody, kiedy auto na drodze odmówiło posłuszeństwa, a koszt dojazdu lawety okazał się ogromny. Dlatego agencja ubezpieczeniowa Poznań oferuje tylko najwyższej jakości pakiety. W temacie ubezpieczenia samochodu Link4 mamy gwarancję, że pomoc drogowa pojawi się na miejscu w około 30 minut. Pozwoli Nam to zaoszczędzić wiele czasu, ale przede wszystkim nerwów. Można także wybrać opcję z samochodem zastępczym lub Assistance opony.

Wiele opcji – jeden ubezpieczyciel

Agencja ubezpieczeniowa Poznań ma w swojej ofercie wiele różnych rozwiązań. Jednak najkorzystniejsze jest skorzystanie z jednego pakietu. Ubezpieczenia Link4 to nie tylko zabezpieczenie domu czy samochodu, można także wybrać opcję ubezpieczenia na życie, NNW czy transportu. Jeśli planujemy urlop, warto też pomyśleć i wybrać ubezpieczenie podróżne. Warto poświęcić chwilę i umówić się na bezpłatną konsultacje, podczas której fachowcy dobiorą najlepsze rozwiązanie na miarę Państwa potrzeb.

Porozmawiajmy!

Odwiedź biuro Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń i skorzystaj ze wsparcia naszych doradców. 

Jeśli chcesz, możesz skontaktować się z nami również telefonicznie i mailowo.

Zapraszamy do dialogu. Znajdziemy idealne ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej firmy!

Zapytaj o ubezpieczenie

8 + 12 =

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Share This