Ubezpieczenia Axa Direct

Ubezpieczenia Axa Direct Poznań

Istnieje bardzo wiele różnych pakietów ubezpieczeniowych. Część z nich jest skierowana do klientów indywidualnych, część do biznesowych. Jednak w takiej ilości różnych opcji i pakietów ciężko naleźć najodpowiedniejszą opcję dla siebie. Warto więc skorzystać z pomocy specjalisty. Multiagencja ubezpieczeniowa Poznań to miejsce, gdzie zapewniamy nie tylko fachowe doradztwo, ale także wiele opcji, dzięki którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeden pakiet – wiele możliwości

Każdy z pakietów ubezpieczenia domu Axa Direct daje możliwość modyfikacji. Dzięki temu możemy dopasować polisę tak, aby w 100% była odpowiedzą na Państwa potrzeby. Ubezpieczenie domu czy mieszkania obejmuje ochronę przed nieszczęśliwymi zdarzeniami, jak pożar, zalanie czy dewastacja. Ubezpieczenie domu Axa Direct obejmuje nie tylko sam dom, ale także budynki znajdujące się na terenie posesji, takie jak garaż czy pomieszczenia gospodarcze.

Ubezpiecz także wyposażenie

Jedną z ciekawych opcji, jakie oferuje multiagnecja ubezpieczeniowa Poznań jest także rozszerzenie ubezpieczenia o dodatkową ochronę wyposażenia. Co ciekawe obejmuje ona zarówno elementy stałe, jak i te klasyfikowane jako mienia ruchomego. Polisa pokrywa skutki nieprzewidzianych zdarzeń losowych (zalanie, pożar) ale także stanowi zabezpieczenie w wypadku kradzieży czy dewastacji.

Agencja ubezpieczeniowa Axa Direct Poznań

Planujesz wynajem? Rozszerz pakiet

Wiele osób decyduje się na zakup mieszkań pod wynajem. Jest to z pewnością bardzo dobra inwestycja, taka nieruchomość sama na siebie zarabia. Jednak sama umowa wynajmu niekoniecznie gwarantuje nam pokrycie kosztów związanych z naprawą czy remontem, jeśli dojdzie do takiej konieczności. Mowa oczywiście o sytuacji, kiedy do zalania czy dewastacji dojdzie w powodu osoby wynajmującej. Warto więc skorzystać z ubezpieczenia domu w wariancie OC najemcy.

Ubezpieczenia Axa Direct Poznań

Różne opcje dla zmotoryzowanych

Multiagencja ubezpieczeniowa Poznań oferuje także bogate pakiety przeznaczone dla posiadaczy pojazdów. Poza obowiązkowym OC warto pomyśleć o rozszerzeniu opcji o dodatkowe rozwiązania. Autocasco jest zabezpieczeniem w sytuacji, kiedy koszty naprawy przewyższają 70% wartości pojazdu, zabezpiecza też kierowcę, jeśli jego pojazd zostanie skradziony. Poza tymi opcjami warto wybrać pakiet assistance w podróży. Dzięki niemu pomoc drogowa dojedzie do nas w ekspresowym tempie w dowolne miejsce w Polsce, a w razie konieczności odholowania pojazdu, możemy wybrać też opcję z dojazdem lawety na terenie Europy. Dodatkowo udostępnienie samochodu zastępczego czy zorganizowanie noclegu dla kierowcy i pasażera sprawiają, że jest to bardzo ciekawa propozycja.

Porozmawiajmy!

Odwiedź biuro Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń i skorzystaj ze wsparcia naszych doradców. 

Jeśli chcesz, możesz skontaktować się z nami również telefonicznie i mailowo.

Zapraszamy do dialogu. Znajdziemy idealne ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej firmy!

Zapytaj o ubezpieczenie

5 + 14 =

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Share This