Promocje na ubezpieczenia

W Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń oferujemy dobre polisy ubezpieczeniowe w atrakcyjnych, niskich cenach. Z tego względu, przez cały rok organizujemy różnego typu promocje na ubezpieczenia dla nowych i powracających klientów. Przedstawiamy nasze propozycje na początek tegorocznej jesieni.

Ubezpieczenie szkolne Compensa

Początek jesieni jest dla agentów takich jak my okresem zawierania umów o ubezpieczenia szkolne dla uczniów. W biurze Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń oferujemy polisy dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym od 15 znanych i zaufanych towarzystw. Na szczególną uwagę zasługuje NNW szkolne od Compensa, które jest naszym zdaniem najbardziej kompleksowym ubezpieczeniem dla dzieci na rynku.

Polisa Compensa to pełna ochrona ubezpieczeniowa działająca zarówno w trakcie roku szkolnego, jak i wakacji. Ubezpieczenie zapewnia nie tylko odszkodowania z tytułu następstw nieszczęśliwych wypadków i trwałych uszczerbków na zdrowiu, ale również zwroty kosztów hospitalizacji, rehabilitacji, korepetycji czy pomocy psychologicznej oraz liczne świadczenia jednorazowe np. w przypadku ukąszenia przez owada.

Compensa proponuje ubezpieczenia NNW dla uczniów w trzech wariantach o tym samym zakresie ochrony! Poszczególne pakiety polis różnią się od siebie jedynie sumami ubezpieczeń. Skontaktuj się z naszym doradcą i sprawdź, która z opcji będzie najlepsza dla Twojego dziecka.

Ubezpieczenie podróży Warta

Koniec lata to nie koniec podróży! W Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń wierzymy, że świat można odkrywać przez cały rok. Dla turystów lubiących wypoczynek i zwiedzanie po sezonie wakacyjnym przygotowujemy atrakcyjne promocje na ubezpieczenia podróżne. Na dobry początek jesieni 2019 proponujemy 30% kod rabatowy na wszystkie polisy turystyczne Warta Travel zawierane przez Internet.

Ubezpieczenia podróżne Warta Travel to bogate polisy dla turystów obejmujące ochroną nie tylko zdrowie i życie w podróży, ale też bagaż czy przedmioty wartościowe. Wszystkie ubezpieczenia turystyczne od TU Warta zapewniają zwrot kosztów leczenia, pobytu w szpitalu, transportu medycznego oraz poszukiwania w górach, na lądzie i w wodzie, a także szeroką ochronę assistance podczas wakacji w pakiecie.

Oferta Warta Travel wyróżnia się elastycznością – ubezpieczenie można dowolnie konfigurować, dodając do podstawowego wariantu wybrane usługi dodatkowe (np. klauzulę alkoholową) czy zwiększając sumę poszczególnych elementów ochrony. W Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń pomożemy Ci wybrać polisę skrojoną na miarę.

Mieszkasz w mieście Poznań i okolicach? Odwiedź biuro Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń! Przekonaj się, że mamy dla Ciebie najlepsze promocje na ubezpieczenia na rynku.

Porozmawiajmy!

Odwiedź biuro Poznańskiej Agencji Ubezpieczeń i skorzystaj ze wsparcia naszych doradców. 

Jeśli chcesz, możesz skontaktować się z nami również telefonicznie i mailowo.

Zapraszamy do dialogu. Znajdziemy idealne ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej firmy!

Zapytaj o ubezpieczenie

7 + 6 =

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Share This